Téma 2016: LIGHT PAINTING

Laserová operácia očí

Laserová operácia očí

Prémiová cena

Najlepšie príbehy píše sám život. Prečo si ich teda nevylepšiť? Bezbolestná laserová operácia očí zmení váš pohľad na život, a to doslova. Po dôkladnom vyšetrení vám bude po konzultácii s lekárom navrhnuté najvhodnejšie riešenie. V cene je aj doživotná záruka a pooperačné kontroly.

O klinike UVEA Mediklinik

Očná klinika UVEA Mediklinik vznikla v roku 2012 a je jedným z najmodernejších zdravotníckych zariadení v Európe. Lekári s viac ako dvadsaťročnou praxou sú zárukou dôkladnej zdravotnej starostlivosti. Klinika poskytuje komplexnú starostlivosť o oči, odbornú pomoc pri výbere okuliarov či šošoviek a operačnú aj pooperačnú starostlivosť. UVEA ponúka všetky operačné výkony v odbore oftalmológia, vrátane moderných operácií pomocou laserovej technológie.

Volkswagen Jetta na víkend

Volkswagen Jetta na víkend

1. cena

Užite si nový Volkswagen Jetta s plnou nádržou na celý víkend. Čaká vás športovo interpretovaná elegancia. Nová Jetta zachováva svojimi zadnými líniami klasický tvar limuzíny. V interiéri je všetko funkčne a ergonomicky usporiadané, vodič má situáciu suverénne pod kontrolou. Príprava na mobilný telefón, klimatizácia aj kvalitné rádio sa postarajú o uvoľnený zážitok z jazdy. Dôležitá je aj vaša bezpečnosť pomocou asistenčných systémov: systém rozpoznávania únavy vodiča, parkovacie senzory s ultrazvukovými snímačmi vzadu aj vpredu.

O spoločnosti Galimex

Galimex bol založený v roku 1992 a od svojho vzniku sa venuje automobilom. Ponúka autorizovaný predaj a servis vozidiel VW, Audi, Škoda a VW úžitkové vozidlá, predaj náhradných dielov a príslušenstva, lakovňu, autoumyvárku, ekologické spracovanie starých vozidiel, leasing a poistenie vozidiel aj tuningové úpravy. Galimex sa rozrástol z jednej kancelárie na firmu, ktorá v Žiline a Martine zamestnáva viac ako 100 zamestnancov. V oboch strediskách má servisné centrá so značkovým a moderným vybavením a patrí k top firmám na Slovensku v oblasti predaja a servisu vozidiel.

Let balónom zo Žiliny

Let balónom zo Žiliny

2. cena

Doprajte si balón len pre seba a svojich blízkych, rodinu alebo priateľov. Let balónom je bezpečný a dobrodružný zážitok pre každého. Cena obsahuje hodinový súkromný let zo Žiliny pre štyri osoby. O vašu bezpečnosť a komfort počas letu balónom sa postará náš skusený tím, ktorý vie, ako na to.

O spoločnosti balonom.sk

V súčasnosti je balonom.sk jediné a aj prvé balonárske zoskupenie na území Žilinského kraja. Lietame na celom území Slovenska, ale keďže sídlime v Žiline, prevažná časť letov je v našom okolí. Primárnym poslaním spoločnosti je propagácia balónového lietania a priblíženie k širšej verejnosti. Plavba vzduchom, to je dobrodružstvo. Balón je radosť, zábava, vzrušenie, očkávanie. Sme radi, že sa môžeme o tento jedinečný pôžitok podeliť aj s Vami. Ste vítaní!

Jazda na BVP pre 8 osôb

Jazda na BVP pre 8 osôb

3. cena

Získajte neopakovateľné zážitky počas trojkilometrovej jazdy na BVP pre osem osôb na tankodrome v Podbieli. Pred jazdou dostanete krátku inštruktáž. Vozidlo vedie jeho majiteľ.